Medovina, medoviny a medová vína Praha

Medovina, prodej medoviny a medových vín. Medovina v lahvích i džbáncích. Medovina a její historie i tradice. Medovina pro region Praha, Velká Praha a okolí.

MEDOVINA PRAHA MEDOVINY PRAHA

Statistika návštěv

Anketa

??? Co rádi pijete ???

Víno (1722)
 

Medová vína (4073)
 

Pivo (1723)
 

Výroky slavných

Shaimagal/ katalog

Digitalne.eu/ katalog

InLink katalog

Blogdirs.com

InternetLink

Katalog e-shopů

KatalogFirem.COM

KatalogFiremVyjimecny

KatalogOdkazů.cz

KatalogOdkazů.NET

Hyperkatalog.CZ

Katalog Webu

Katalog LinkWeb.CZ

Mattess.CZ

NaHromadě.CZ

NejShopy.EU

SEOlink.CZ

Webovník

OnLine-OnLine.CZ

Alfa.Elchron Katalog

Alfaradius

SEO Katalog

Křižovatka.CZ

KatalogTOPwebů.cz

KatalogVáleji.cz

KatalogVary.cz

KatalogVelvary.cz

KatalogVltava.cz

KatalogWebovek.cz

KatalogWeby.cz

KatalogyPHP5.cz

KatalogKřížem.CZ

Lamovník

LázeňskýKatalog

Link-katalog

LípaWeby.cz

MegáčůvKatalog

MěstskýKatalog

NehoráznýKatalog

NejlepšíKatalog

NeníNadKatalog

Obří-Katalog.cZ

On-Lajn.Cz

OpravduDobrýKatalog

Perfektní-Katalog

Portál-Katalog

PortálRozcestí

SEOlinkovník.Cz

SEOodkazovník.Cz

Site-Katalog.Cz

Světpapoušků.Cz

Top-seokatalog.cz

Topclasslinks.com

TOPsites.cz

TopWeby.Net

VesnickýKatalog.cz

VšehoMoc

Všehovšudy.CZ

Všechnomožné.Cz

Všestránky-Katalog.cZ

Webacky-katalog.CZ

WEBlinkovník.cz

WEBnemožné.cz

Website-Katalog.cz

6) Zajímavé články

Naše tělo potřebuje být v pohybu.

Lidské tělo má obdivuhodné regenerační schopnosti. Jak jedny buňky odumírají, nové se tvoří. Tak máme každý měsíc zbrusu novou pokožku, každého čtvrt roku novou krev a každých sedm let nové ledviny. Tyto odhady berte samozřejmě s rezervou, ale jisté zkrátka je, že buňky lidského těla se neustále obnovují. Některé tkáně rychleji a jiné pomaleji. Poněkud zvláštní kapitolou jsou ovšem naše kosti a klouby......
Kostní tkáň se samosebou také obnovuje, odbourává a znovu tvoří, ale v rovnováze jsou tyto dva děje pouze krátkou část našeho života. Zatímco kosti se v dětství a časné dospělosti (asi do 23 - 24 let) více tvoří a méně odbourávají, což jistě nikoho nepřekvapí, v dospělosti je to spíše naopak. Zní to možná strašidelně, ale faktem je, že přibližně od 35 let máme kostní tkáně čím dál méně. To, zda skončíme s osteoporózou, závisí pouze na tom, kolik kostní tkáně jsme si stačili vytvořit v dětství. Proto je tolik důležité v dětství kvalitně jíst, ale také a především se dostatečně pohybovat, protože každá tkáň se tvoří pouze tehdy, má-li k tomu důvod. Dnešní generace mladých “počítačových expertů” je tedy možná odsouzena k mnohem časnějšímu úbytku kostní tkáně než generace těch, kteří strávili své dětství běháním po venku a lezením po stromech. Ale to už je téma na úplně jiný článek.

S chrupavkami je to ještě obtížnější, jelikož se jedná o tkáň, do které přímo nevedou ani nervy (naštěstí), ani větší cévy, a právě díky tomu se regeneruje daleko pomaleji než tkáň silně prokrvovaná. Kosti a klouby jsou naším dopravním prostředkem, umožňují nám být v pohybu, a to není zdaleka málo. Koho by bavilo prožívat svůj život na jednom místě? Naše kosti a klouby jsou připravené nám sloužit, pouze když je používáme. Naše tělo má totiž ve zvyku chovat se mimořádně úsporně, takže pokud nějakou jeho část nepoužíváme, prostě zakrní, přestane se obnovovat, případně rovnou atrofuje. Paradoxní rada pro zachování pohyblivosti tedy zní: hýbat se. To ale není zdaleka všechno, co můžeme pro dobrý stav našeho pohybového aparátu udělat.

Mimořádně dobrou službu vykoná pro náš kosterní a kloubní systém přípravek
Skeletin, který obsahuje všechny potřebné stavební látky jak pro obnovu kostí, tak chrupavek. Dětem v růstovém období zabezpečí správný vývoj a růst a nám ostatním alespoň zpomalí rychlost odbourávání kostní tkáně a podpoří regeneraci chrupavek. Pokud kosti a klouby bolí, je vhodné doplnit užívání Skeletinu koupelemi a obklady. K tomuto účelu se skvěle hodí Biotermal a Balneol, koupelové přísady, které působí hojivě a protizánětlivě nejenom na pohybový aparát. Ideální je tyto dva přípravky kombinovat. Buď tak, že je oba použijete do koupele, nebo tak, že si nejprve dopřejete zábal či obklad a poté koupel. Způsobů je mnoho. Balneol, koncentrovaný humátový produkt, lze použít jako bahenní zábal pro odstranění bolesti a ztuhlosti kloubů a podporu jejich hojení. Výborně působí na vymknuté kotníky, bolavá kolena a namožená záda. Stačí nanést trochu roztoku na buničitou vatu, obložit bolavé místo, překrýt mikrotenovou fólií, zabalit do teplého ručníku a nechat působit alespoň půl hodiny. Poté je ideální vlézt rovnou do vany naplněné vodou se třemi vrchovatými lžícemi Biotermalu a nechat ze svého těla odplavit poslední zbytky napětí, únavy a bolesti.....

(Uveřejněno firmou VIVANTIS a.s - 2008)

Žádné komentáře
 
Medovina ve skleněných lahvích. Medovina v keramických džbáncích. Medovina v soudcích. Tradiční medová vína a medoviny podle původních receptur dochovaných v zápiscích a kronikách. Distribuce pro region Praha, Velká Praha a okolí.