Medovina, medoviny a medová vína Praha

Medovina, prodej medoviny a medových vín. Medovina v lahvích i džbáncích. Medovina a její historie i tradice. Medovina pro region Praha, Velká Praha a okolí.

MEDOVINA PRAHA MEDOVINY PRAHA

Statistika návštěv

Anketa

??? Co rádi pijete ???

Víno (1722)
 

Medová vína (4073)
 

Pivo (1723)
 

Výroky slavných

Shaimagal/ katalog

Digitalne.eu/ katalog

InLink katalog

Blogdirs.com

InternetLink

Katalog e-shopů

KatalogFirem.COM

KatalogFiremVyjimecny

KatalogOdkazů.cz

KatalogOdkazů.NET

Hyperkatalog.CZ

Katalog Webu

Katalog LinkWeb.CZ

Mattess.CZ

NaHromadě.CZ

NejShopy.EU

SEOlink.CZ

Webovník

OnLine-OnLine.CZ

Alfa.Elchron Katalog

Alfaradius

SEO Katalog

Křižovatka.CZ

KatalogTOPwebů.cz

KatalogVáleji.cz

KatalogVary.cz

KatalogVelvary.cz

KatalogVltava.cz

KatalogWebovek.cz

KatalogWeby.cz

KatalogyPHP5.cz

KatalogKřížem.CZ

Lamovník

LázeňskýKatalog

Link-katalog

LípaWeby.cz

MegáčůvKatalog

MěstskýKatalog

NehoráznýKatalog

NejlepšíKatalog

NeníNadKatalog

Obří-Katalog.cZ

On-Lajn.Cz

OpravduDobrýKatalog

Perfektní-Katalog

Portál-Katalog

PortálRozcestí

SEOlinkovník.Cz

SEOodkazovník.Cz

Site-Katalog.Cz

Světpapoušků.Cz

Top-seokatalog.cz

Topclasslinks.com

TOPsites.cz

TopWeby.Net

VesnickýKatalog.cz

VšehoMoc

Všehovšudy.CZ

Všechnomožné.Cz

Všestránky-Katalog.cZ

Webacky-katalog.CZ

WEBlinkovník.cz

WEBnemožné.cz

Website-Katalog.cz

6) Zajímavé články

Hlediska výběru vhodné kancelářské židle

V rámci vybavování kancelářských interiérů se poměrně často setkáváme s nevhodným výběrem sedacího nábytku a někdy i celého kancelářského vybavení, přitom nejdůležitejší je právě výběr správné funkční kancelářské židle.

Zejména pak její vlastní užívání ve smyslu nesprávného sezení. Model kancelářské židle se například nepřizpůsobuje potřebám uživatele a ten je nucen na ní sedět jen částečně nebo bez využití zádové opěry.

To jsou hlavní důvody proč bychom si nikdy neměli vybírat kancelářskou židli zejména podle ceny, ale hlavně podle jejích konstrukčních a dynamických parametrů. Také bychom měli zvážit hledisko velikosti konkrétní postavy uživatele a to by se pak mělo projevit v přímém nastavení vlastní mechaniky kancelářské židle.

Při výběru židle bychom neměli opomenout její mohutnost a rozměry s ohledem na velikost vlastního pracoviště, ve kterém se bude nacházet.

Pro případný výběr kancelářské židle se můžete nechat inspirovat v naší kapitole "Ergonomie" na našich webových stránkách, kde naleznete kromě schematických vyobrazení též různá praktická doporučení.

Kancelářská židle bývá zpravidla již hotový model, který je výrobcem doplňován různými doplňky jako jsou designová vylepšení, různé druhy područek, podhlavníků, polohovacích příručních stolků, negativní sklon, půdorysný posun sedáku nebo nastavování bederní opěry apod. Velký důraz je třeba klást na účel, ke kterému židli pořizujeme a na její funkci. Někdy nás má kancelářská židle reprezentovat v rámci okolí, ale je třeba zvážit i k jaké konkrétní práci bude využívána.

K čemu nám bude pěkný model bez možnosti dynamického sezení, ze kterého nás budou bolet záda nebo končetiny! Také volba dotykového materiálu je velmi důležitá - jinak se nám bude sedět v celokoženém, nebo celosíťovaném křesle.

Nezbývá než popřát všem šťastný výběr.
(Napsal Ing. Jiří Eršil - 2009)
Žádné komentáře
 
Medovina ve skleněných lahvích. Medovina v keramických džbáncích. Medovina v soudcích. Tradiční medová vína a medoviny podle původních receptur dochovaných v zápiscích a kronikách. Distribuce pro region Praha, Velká Praha a okolí.