Medovina, medoviny a medová vína Praha

Medovina, prodej medoviny a medových vín. Medovina v lahvích i džbáncích. Medovina a její historie i tradice. Medovina pro region Praha, Velká Praha a okolí.

MEDOVINA PRAHA MEDOVINY PRAHA

Statistika návštěv

Anketa

??? Co rádi pijete ???

Víno (1722)
 

Medová vína (4073)
 

Pivo (1723)
 

Výroky slavných

Shaimagal/ katalog

Digitalne.eu/ katalog

InLink katalog

Blogdirs.com

InternetLink

Katalog e-shopů

KatalogFirem.COM

KatalogFiremVyjimecny

KatalogOdkazů.cz

KatalogOdkazů.NET

Hyperkatalog.CZ

Katalog Webu

Katalog LinkWeb.CZ

Mattess.CZ

NaHromadě.CZ

NejShopy.EU

SEOlink.CZ

Webovník

OnLine-OnLine.CZ

Alfa.Elchron Katalog

Alfaradius

SEO Katalog

Křižovatka.CZ

KatalogTOPwebů.cz

KatalogVáleji.cz

KatalogVary.cz

KatalogVelvary.cz

KatalogVltava.cz

KatalogWebovek.cz

KatalogWeby.cz

KatalogyPHP5.cz

KatalogKřížem.CZ

Lamovník

LázeňskýKatalog

Link-katalog

LípaWeby.cz

MegáčůvKatalog

MěstskýKatalog

NehoráznýKatalog

NejlepšíKatalog

NeníNadKatalog

Obří-Katalog.cZ

On-Lajn.Cz

OpravduDobrýKatalog

Perfektní-Katalog

Portál-Katalog

PortálRozcestí

SEOlinkovník.Cz

SEOodkazovník.Cz

Site-Katalog.Cz

Světpapoušků.Cz

Top-seokatalog.cz

Topclasslinks.com

TOPsites.cz

TopWeby.Net

VesnickýKatalog.cz

VšehoMoc

Všehovšudy.CZ

Všechnomožné.Cz

Všestránky-Katalog.cZ

Webacky-katalog.CZ

WEBlinkovník.cz

WEBnemožné.cz

Website-Katalog.cz

3) Sortiment, výrobky

Medovina v keramických džbáncích

Vážení návštěvníci,

dovolte, abychom vám představili kolekci firmy Sznapka z Českého Těšína, kterou zastupujeme a jejíž produkty nabízíme.

Veškeré námi nabízené medoviny jsou vyráběny klasickým způsobem za studena, tedy bez dolihování a bez dobarvování potravinářskými barvivy.

Jsou nabízeny ve skleněných lahvích s originálními etiketami, nebo v keramických  džbáncích, které mohou sloužit i jako vkusný netradiční dárek.

-- Návrat na úvodní stránku --

Medovina s vynikající chutí a vůní po angreštu v kombinaci s medem. Je výborná pro neformální přátelské posezení. Podávejte ji nejlépe vychlazenou. Tato medovina obsahuje 14% alkoholu.

Medovina, která je více kořeněná, ale i tak je jemná. Dodává uvolnění, klid a pohodu. Na jazyku zanechává příjemnou chuť podzimu. Chuťově se podobá Vermutu, avšak není tak "těžká". Je velice vhodná k podávání jako aperitiv.

Medovina, která je více kořeněná, ale i tak je jemná. Dodává klid a pohodu, na jazyku zanechává příjemnou chuť podzimu. Chuťově se podobá Vermutu, avšak není tak "těžká". Je velice vhodná k podávání jako aperitiv.

Medovina s lehčí medovou chutí, příjemné vůně a světlejší barvy. Příjemně osvěží zejména v letním období. Díky své svěží chuti si tato medovina dozajista získá srdce mladých. Doporučujeme podávat chlazenou.

Medovina nádherné plné chuti a vůně černého rybízu, opravdu překvapí i odpůrce kvašených nápojů. Černý rybíz v kombinaci s medem podporuje zdraví a imunitu a je vhodný při respiračních nemocech a nachlazení.

Medovina tmavší barvy a vyzrálé vinné chuti. Na jazyku zůstává dlouhý a příjemný vjem, který si Vás podmaní. Dají jí přednost ti, jenž umí ocenit kvalitu dosaženou dlouhodobým zráním. Dokáže “rozehřát” i starší pány. Tajný tip našeho znalce - jím deklarované afrodiziakální účinky, si ale každý musí ověřit sám na sobě. Tato medovina je výborná ohřátá, ale i chlazená okouzlí.

Medovina plné a výrazné chuti provoněná sluncem, která vzbuzuje vášeň a oheň v krvi. Může se podávat chlazená, ale také ohřátá. Tato medovina je vhodná pro neformální přátelské posezení. Pro svou mírně nahořklou chuť je vyhledávaná zejména muži.

Medovina plné a výrazné chuti provoněná sluncem, která vzbuzuje vášeň a oheň v krvi. Může se podávat jak chlazená, tak i ohřátá. Je vhodná pro přatelské posezení. Pro svou mírně nahořklou chuť je vyhledávaná spíše pány.

Medovina plné a výrazné chuti provoněná sluncem, která vzbuzuje vášeň a oheň v krvi. Může se podávat chlazená i ohřátá. Vhodná pro přátelské posezení. Pro svou mírně nahořklou chuť je tato medovina vyhledávána spíše pány.

Medovina s plnou a výraznou chutí provoněná sluncem, která vzbuzuje vášeň a oheň v krvi. Může se podávat chlazená i ohřátá. Vhodná pro přátelské posezení. Pro svou mírně nahořklou chuť je vyhledávaná spíše pány.

1  
2  
3  
 
Medovina ve skleněných lahvích. Medovina v keramických džbáncích. Medovina v soudcích. Tradiční medová vína a medoviny podle původních receptur dochovaných v zápiscích a kronikách. Distribuce pro region Praha, Velká Praha a okolí.